Aktualności

Nagroda dla VauPe za najlepszy katalog w branży biurowo - szkolnej

Data dodania: 2013-10-30

Nagroda dla VauPe za najlepszy katalog w branży biurowo - szkolnej

 Z radością i dumą informujemy, że nasz katalog produktowy otrzymał 1 miejsce w konkursie na najlepszy katalog produktowy, organizowany przez Izbę Przedsiebiorców Branży Biurowo-Szkolnej.

 

Katalog produktowy VauPe 2013/2014

Katalog produktowy VauPe 2013/2014 został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy oprócz funkcjonalności cenią również wysokiej klasy estetykę. Katalog został zaprojektowany w sposób, który nie tylko przekazuje informacje o produkcie, ale również cieszy oko wysokiej jakości zdjęciami aranżacyjnymi pokazującymi produkt w przestrzeni biurowej.

Aby ułatwić klientowi poruszanie się po katalogu i łatwe odnajdywanie produktów – został zastosowany podwójny spis treści w formie tradycyjnej – produkty przyporządkowane do stron i dodatkowy - po indeksach.

Specyficzne cechy produktu zostały podkreślone poprzez makra danej cechy –zdjęcie cechy wyróżniającej produkt wraz z opisem pokazane zostało w małym kwadracie umieszczonym przy zdjęciu produktu.

Kategorie produktowe w nowatorski sposób zostały podkreślone imeageowym zdjęciem produktu, które pokazuje jego zastosowanie w biurze.